STREŠNÉ OKNÁ


Strešné okná FakroStrešné okno má ako stavebný a architektonický prvok viaceré mimoriadne dôležité funkcie pre bývanie v podkroví – umožňuje vetranie a presvetlenie interiérových priestorov, rovnako ako aj výhľad na okolie. Aby však strešné okná plnili tieto funkcie efektívne, musia zároveň dokonale izolovať a byť odolné voči nepriaznivým a extrémnym poveternostným podmienkam. To si vyžaduje profesionálne prepojenie strešných okien so strešnou krytinou.

Montáž či výmena strešného okna sú bežnou súčasťou našej praxe, pričom náročnosť takejto práce záleží od typu strechy – so strešnými oknami sa najjednoduchšie pracuje pri skladaných strešných krytinách, čiže pri betónovej a pálenej škridle.

Tipy pre strešné okná:

  • väčší počet malých strešných okien sa dá využiť variabilnejšie ako jedno veľké okno
  • ideálnym prostriedkom na reguláciu svetla prenikajúceho cez strešné okná je tieniaca technika – t.j. hlavne rolety a žalúzie. Ich široká ponuka a rôznorodosť umožňujú dizajnové zladenie s takmer každým typom interiéru.

S dodávaním a montážou strešných okien máme vo firme STREMO dlhoročné skúsenosti. Našimi partnermi sú:

Strešné okná FAKRO

Spoločnost FAKRO pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. V súčasnosti je najdynamickejšie sa rozvíjajúcim výrobcom strešných okien na svete.

KATALÓG

 

Strešné okná VELUX

Strešné okná VeluxSpoločnosť VELUX vyrába strešné okná a príslušenstvo k nim v 11 krajinách sveta a jej výrobky sú dostupné v 40 štátoch. Netreba pripomínať, že značka VELUX patrí k najznámejším a najžiadanejším v oblasti stavebných materiálov.

 

 

KATALÓG

 

 

 

Máte záujem o kúpu a montáž strešného okna na vašu strechu? Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku alebo sa informujte o cene strešných okien vhodných pre vašu strechu.


STREMO, s.r.o. Kostolná pri Dunaji, 65 903 01 Kostolná pri Dunaji, e-mail: info@stremo.sk
© Copyrights STREMO s.r.o - 2010