ĽAHKÉ KRYTINY

Plechová krytina

Ľahké strešné krytiny V súčasnosti je ľahká strešná krytina s oceľovým jadrom jedným z najžiadanejších typov krytín, najmä vďaka svojmu univerzálnemu použitiu a vysokej odolnosti. Moderné plechové krytiny sú vhodné na pokrytie striech rodinných domov a novostavieb, aj na rekonštrukciu starších striech a priemyselných objektov.

Čo by ste mali vedieť o plechovej krytine:

  • je až 10-krát ľahšia ako betónové strešné krytiny
  • jej farba sa dá ľahko prispôsobiť - na ochranný pozinkovaný povrch sa za tepla nanáša vrstva plastu, ktorá ľahkej krytine dodáva efektný vzhľad v požadovanej farbe a predlžuje životnosť plechu

Naši zákazníci si môžu vybrať krytiny zo širokej ponuky modelov a farieb. Vstupný materiál nakupujeme od renomovaných dodávateľov v zaručenej hrúbke min. 0,5 mm.

Veľkoformátová strešná krytina

Veľkoformátová ľahká krytina Veľkoformátová krytina sa pre každú zákazku vyrába vždy individuálne. Strešnú krytinu vám preto dodáme s rozmermi na milimeter presnými tak, aby zodpovedali reálnej veľkosti vašej strechy.

Montáž veľkoformátovej krytiny je vhodná pre strechy so sklonom od cca. 12 stupňov. Pre strechy s nižším sklonom odporúčame použiť variant CLIP rovnakého materiálu, ideálny na pokrývanie striech so sklonom od cca.7 stupňov.

Kto sú naši dodávatelia?

Lindab AB (v rámci nej ROVA-SK, a.s.)

Renomovaný výrobca a dodávateľ pestrej ponuky strešných materiálov, populárnych trapézových systémov a produktového radu strešných krytín LINDAB A ROVA, ktorý tvoria:

  • strešné krytiny MEGA, MAXIMA, PROFIL, GOODLOCK, TOPLINE, SEAMLINE
  • trapézové plechuhy rôznych hrúbok a tvarov

Kollár & Jurík & Gombarčík, spol. s r.o. (KJG)

Etablovaný slovenský výrobca ľahkej strešnej krytiny UNI 1 a UNI 2 a odkvapového systému KJG, ktorý dodávame a montujeme ako doplnok k strešným krytinám. Viac o odkvapových systémoch KJG.

BLISTEEL a.s.

Špecialista na výrobu a predaj ľahkých strešných krytín značiek STAMINA, MERIDA, BOBRINA, CLIP-roof a trapézových plechov radu TR.

SATJAM, s.r.o.

Dodávateľ širokého spektra stavebných produktov - ľahké strešné krytiny, trapézové plechy, odkvapové systémy, profily a ďalšie doplnky. SATJAM je členom spoločnosti Pruszynski Sp. z o.o., významného európskeho výrobcu oceľových profilov.

SATJAM ponúka strešné krytiny BOND, RAPID, ROOF, GRANDE, DACHMAN, rovnako ako aj trapézové plechy.

Zaujala vás naša ponuka? Máte ďalšie otázky? Máte záujem o vypracovanie bezplatnej cenovej ponuky?
Kontaktujte nás!

Zistite viac o firme STREMO a pozrite si naše zrealizované projekty striech.


STREMO, s.r.o. Kostolná pri Dunaji, 65 903 01 Kostolná pri Dunaji, e-mail: info@stremo.sk
© Copyrights STREMO s.r.o - 2010